PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032947}
6,7 4 711
ocen
6,7 10 1 4711
LOL: Kto się śmieje ostatni
powrót do forum programu LOL: Kto się śmieje ostatni

Wiolka daje czadu, jej stand-upowy humor świetnie się tu sprawdza. Adam, Kulesza też super. Póki co tylko Jóźwik nic nie wnosi, zobaczymy jak będzie dalej.

ocenił(a) program na 7
Nicolis

Jedyne co Wiolka wnosi do tego całkiem udanego programu to potężną dawkę żenady i humor z najniższej półki. Jej występ jest równie dennny jak jej stand-up.

MortiCRX

Zgadzam się. Wiolka jest naprawdę żenująca. Uważam, że przez nią program sporo traci.

Niloticus

Mam taką samą opinię. Program byłby niezły i na luzie, gdyby nie Wiolka. Mnie osobiście jej humor nie podszedł zupełnie i psuł całość, darła się strasznie, było irytująco i żenująco.

MortiCRX

Jeszcze tej jej pojedynki 1 na 1 na rozśmieszanie są gorsze niż rozmowy na stypach. Niby stand-uperka, a jedyne na czym polega to albo kupa na ręce, albo jakieś dziwne dźwięki, albo teksty które wydają się być totalnie z dupy. Jak ktoś ma doświadczenie w podobnej braży spodziewałbym się czegoś więcej, ale na razie jest najbardziej cringową postacią w programie.

ocenił(a) program na 6
MortiCRX

Mam te same odczucia.

ocenił(a) program na 5
Nicolis

Rafał Motyka najsłabsze ogniwo programu niestety...

ocenił(a) program na 8
Nicolis

Wiolka rozwaliła system, Szpak mega poracha, nijaki gosc wijacy się co 5 minut z sutami na wierzchu

Nicolis

Wiolka jest tak żenująca i prezentuje tak niski poziom, że czułem dyskomfort jak kamera ją pokazywała.

Humor może i śmieszny dla dzieci z podstawówki.

Nie będę nawet wspominał o jej stand-upach bo poziom jest zerowy, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

Program bardzo dużo stracił, mam nadzieję, że w drugim sezonie nie będzie takich porażek.

Nicolis

Wiolka jest żenująca niestety, głupkowata i nachalna.

ocenił(a) program na 9
Nicolis

Ten Jóźwik to jakaś porażka. Po co, na co.

Nicolis

Wg Ciebie wioolka jest czaderska? No to Ci współczuję, że śmieszą Cię te jej prostackie teksty. Ona jest tak żenująca i wulgarna, że czułam wręcz obrzydzenie gdy ja pokazywała kamera. Popsuła cały odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones