PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649671}

Zagadki kryminalne panny Fisher

Miss Fisher's Murder Mysteries
7,6 3 375
ocen
7,6 10 1 3375
Zagadki kryminalne panny Fisher
powrót do forum serialu Zagadki kryminalne panny Fisher

Będzie więcej?

ocenił(a) serial na 8

Wsiąkłam w ten serial, bardzo mi się podoba, szkoda że tylko 3 serie i że 3 ma tylko 8 odcinków. Czy jest choćby nikła nadzieja że serial będzie kontynuowany?

ocenił(a) serial na 9
anastazja1984

W tym roku zaczynają kręcić film pełnometrażowy :)

ocenił(a) serial na 7
AltairSteam

good news :) czekam

anastazja1984

Obejrzałam niedawno całą serię na CDA i mało miiiii.... pełnometrażowy też, ale zbyt baśniowy w porównaniu z serialem. Niemniej to chciałabym jeszcze kolejne serie i pewnie nie tylko ja :)

ocenił(a) serial na 8
zielonamila

oj to samo czuję. właśnie obejrzałam 3 sezony szybko i przyjemnie zleciało i nasuwa się myśl dlaczego tak mało? Super klimat serialu, niepowtarzalny. Znaleźć serial z błyskowliwymi dialogami i bohaterami, którzy mają taką klasę to jak znaleźć igłę w stogu siana dzisiaj. Ubolewam nad tym że nie pociągęli go chociaż jeszcze 2 krótkie sezony swoją drogą ciekawe jaki był powód takiej decyzji.

anioleczek749

Czy pamiętasz może gdzie oglądałaś? Bo szukam już od roku i nie wiem gdzie można.

ocenił(a) serial na 8
razdwatrzy_2

Oglądałam wtedy na kanale Epic Drama. Co jakiś czas puszczają całą serię od początku. Polecam też stronkę https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Zagadki+kryminalne+nowej+panny+F isher ,gdzie jest info kiedy emisja - niestety na razie widzę że w najbliższym czasie nie puszczają :(

anioleczek749

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones