PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105615}
7,7 1 050
ocen
7,7 10 1 1050
Witch Hunter Robin
powrót do forum serialu Witch Hunter Robin

Klimatycznie ;)

ocenił(a) serial na 3

Jestem na etapie oglądania 6. odcinka i muszę przyznać, że WHR wciągnęło mnie. Seria ma klimat. Bahaterowie są naprawdę świetni, aż chce się ich bliżej poznać! Na pewno obejrzę resztę epizodów.

Dai

Pierwsze 14 odcinków to tylko wstęp. Dalej jest coraz lepiej :D

ocenił(a) serial na 3
Taffer

Jestem przy 11. i uważam, że nie jest tak źle. Ale skoro dalej jest lepiej, to super:D.

ocenił(a) serial na 7
Dai

Ale to fakt. Przez pierwsze odcinki zaznajamiamy się z bohaterami itd. Takie niby wprowadzenie, a potem zaczyna się akcja... Wciąga jak bagno.

ocenił(a) serial na 10
Pijany_Aniol

Właśnie chyba za tą klimatyczność to lubię ;)! Anime jest rewelacyjne!

Dai

Popieram w stu procentach ...
to Anime ma coś w sobie,
coś tajemniczego, klimatycznego ...
i jak wchodzą napisy końcowe... korci cię jak cholera żeby włączyć kolejny odcinek

ocenił(a) serial na 3
Cpt_Pchelka

Dla mnie niestety serial jako całość jest bardzo naiwny a ostatni odcinek powoduje że mam ochotę sobie włosy z głowy wyrywać.
Przede wszystkim dialogi są mocno naciągane a zachowanie bohaterów w pewnych sytuacjach jest po prostu dziecinne, nie wierze że dorosły człowiek może mieć takie priorytety w życiu(nawet w zaistniałej rzeczywistości). Mimo tego że bardzo się starałem uwierzyć w to co pokazuje mi autor tej banalnej historyjki, niestety nie dałem rady....

Na koniec mogę tylko dodać bądź też się zgodzić że muzyka jest naprawdę klimatyczna(i może to ona mnie zgubiła)

ocenił(a) serial na 3
Dai

NIESTETY,

zawiodłam się na WHR. Nudy wyjątkowe!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones