PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661798}

JoJo's Bizarre Adventure

JoJo no Kimyō na Bōken
7,9 3 407
ocen
7,9 10 1 3407
JoJo's Bizarre Adventure
powrót do forum serialu JoJo's Bizarre Adventure

Rozumiem intencje autora, który ciągnał serię przez 30 lat i w końcu postanowił ją zakończyć. Jednakże nie zgadzam się z zakończeniami typu tworzymy nową rzeczywistość czy "to wszystko był tylko sen" m.in. dlatego nie cierpię Danganronpy 3 i uważam ją w mojej głowie za fanfik tak samo jak ostatni sezon jojo. Pierwsza rzecz jaka mi nie zagrała to wygląd Jotaro który wyglada młodziej niż przed przygodą w Morioh, kuło mnie to dosyc bardzo. Druga za dużo elementów nadprzyrodzonych, Standa i niezwykłe umiejętności są wpisane w uniwersum ale w większośi maja jakieś wytłumaczenie i pasują do świata. W tym sezonie ludzie zamieniają się w drzewa, a Jolyne jest rozrywana, palona, otruwana i wsadzana w kostium szczura xD (to akurat było śmieszne) mój próg tolerancji na absurd został przekroczony wielokrotnie. Najlepiej się bawiłem dopóki Jolyne została w więzienu, czekałem potem na jakiś wymyślny plan ucieczki ale tymczasem oni sobie po prostu wyszli. Finałowej walki z głównym złym w zasadzie nie było, prawdę mówiąc to główny zły tym razem wygrał co nie było to po jojowemu. Szczególnie że nie odznaczał się aż tak większą siłą jak Dio, Kars czy ostatnia forma Kiry, oczywiście do momentu gdy zaczął zmieniać galaktykę.

ocenił(a) serial na 9
oleksiey2000

Wiesz, seria nie jest zakończona, będą jeszcze co najmniej 2 sezony, w których poziom absurdu też potrafi przyprawić człowieka o zawrót głowy. Motywem przewodnim następnego sezonu jest szukanie fragmentów zwłok Jezusa podczas wyścigu konnego :V

A Danganronpa V3 może i trochę zrywa z dorobkiem serii, ale pozostaje fajną grą. Zwłaszcza pierwsze śledztwo było całkiem interesujące.

ocenił(a) serial na 8
moooras

Wiem że będą następne ale już w zupełnie innym uniwersum, tak słyszałem. Co do Danganronpy 3 to dobrze się bawiłem tylko zakończenie mnie wkurzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones