PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597460}
6,5 232
oceny
6,5 10 1 232
Dragon Crisis
powrót do forum serialu Dragon Crisis!

Biorąc pod uwagę to iż charakterystyka postaci jest podobna jak w wielu innych anime to i tak ta
produkcja zaskoczy nas szybkim zwrotem akcji jak i staranną kreską. Po przeczytaniu opinii
napisanej przez recenzenta na Tanuki aż człowieka wyrwało by to obejrzeć, lecz ten zapał szybo
spadł do poziomu. Ogólnie anime wypada całkiem dobrze, ale jest dużo elementów irytujących.
Tutaj bardziej mi chodzi o postacie, ale każdy odbierze to na swój sposób. Miejscami anime
całkiem śmieszne i ciut romantyczne, ale jakoś nadzwyczajne nie jest bo czasem można odczuć
lekką schematyczność i nawet dalszy ciąg wydarzeń można przewidzieć. Można obejrzeć w wolnym
czasie bez zbędnych grymasów. Źle się nie ogląda ze względu na kreskę w szczególności bardzo
w oczy rzuca się wykonanie Rose.
Były sytuacje, że aż fajnie się oglądało, ale w efekcie końcowym daje to mi produkcję na ocenę
8/10. Tak to mi się podobało jak i oglądało.

ocenił(a) serial na 8
biro85

Nie oczekiwałem niczego innego zabierając się za ten tytuł więc spokojnie daje także 8/10 :P przyjemne i lekkie w oglądaniu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones