PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564766}
7,3 1 140
ocen
7,3 10 1 1140
Black Lagoon: Roberta's Blood Trail
powrót do forum serialu Black Lagoon: Roberta's Blood Trail

Tytuł tego powinien brzmieć BLACK LAGOON 3: ROBERTA'S BLOOD TRAIL .

Ja przez to że to ova, jakis dodatek omijałem to latami myśląc że to może jakis odcinek specjalny o Robercie albo Spin-off wręcz tylko o niej. A tu zonk - Okazało się że jest to pełnoprawna Adaptacja Arcu z Mangi który dzieje się po wydarzeniach znanych nam z anime. Innymi słowy . Pełnoprawna 3cia częsc Anime Black Lagoon wyszła i to jest wlasnie to. Roberta jako postać pełni w tym Arcu naprawdę kluczową rolę ale nie jest główną bohaterką nagle. Jak mowiłem to jest normalnie zaadaptowany kolejy Arc w którym Roberta jest w centrum wydarzeń i tylko z jakiegoś powodu zostało to wydane jako OVA ( byc może po to żeby odcinki dostały wiekszy czas oraz budżet i mogły zostać lepiej dopracowane - co widać na każdym kroku ). I to w sumie tyle mówię to takim jak ja którzy sie latami zastanawiali czemu takie wspaniałe anime jak Black Lagoon nie jest kontynuowane kiedy kontynuacja "stała na półce obok xD"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones