PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95070}

Kto sieje wiatr

Inherit the Wind
8,0 5 790
ocen
8,0 10 1 5790
8,7 3
oceny krytyków
Kto sieje wiatr
powrót do forum filmu Kto sieje wiatr

Jestem naprawdę zauroczony tym co zobaczyłem. Nawet przez chwile nie ma się do czego przyczepić.Temat wydawałoby się poważny przedstawiony został w komediowy sposób nic przy tym nie tracąc(scena z małpą to coś kapitalnego) Aktorstwo to mistrzostwo rzadko ogląda się tak dobrze zagrane filmy, Do tego niezwykły klimat i dialogi, czego chcieć więcej.

Naprawdę trudno uwierzyć że tak niewiele osób widziała ten film. Niestety nie wybił się on we współczesnych czasach jak choćby "Dwunastu gniewnych ludzi" choć stoi na tym samym poziomie.

_GHOST_

też byłam w szoku, gdy zobaczyłam, jak mało ocen ma na Filmwebie.
sam film rewelacyjny - mimo tylu lat na karku poruszane tematy nic a nic nie straciły na aktualności, fantastyczny scenariusz i aktorstwo.
na pewno do niego wrócę, bo mimo uważnego seansu na pewno nie wyłapałam wszystkich perełek :)

o moich wrażeniach z filmu piszę krótko i bez spojlerów => http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/06/inherit-wind-1960.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones