PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106269}

Interstella 5555

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem
7,9 5 123
oceny
7,9 10 1 5123
Interstella 5555
powrót do forum filmu Interstella 5555

Moja opiia

ocenił(a) film na 8

Historia opowiedziana w filmie w zasadzie jest banalna, ale opowiedziana jest w bardzo przystępny sposób i mimo wszystko zaciekawia. Spodziewałem się czegoś słabszego, a tu mimo wszystko zmieszczono wiele fabuły co jest niespotykane jak na film muzyczny pozbawiony dialogów. Artyzm filmu nie krył się tylko w rysunku i muzyce, ale i w nacisku na nieistotne szczegóły , które dopełniały całość. Do tego muzyka w zasadzie idealnie pasowała do fabuły i tworzyła zwartą całość (nie ma się co dziwić skoro to materiał na płytę). Animacja momentami troszkę stara graficznie, ale mimo wszystko się wyrabia i myślę że choć troszkę spopularyzowała anime na zachodzie. Motyw bohaterskiej śmierci jednej z postaci, przejmujący i sprawiający że film jest bardziej życiowy i pozbawia go cukierkowości. Jest to pewnego rodzaju ciekawostka dla fanów anime i samego zespołu. Swoja droga mało jest takich produkcji i choć film miał raczej charakter promocyjny to wyszła z tego całkiem zgrabna produkcja, którą polecam nie tylko fanom anime i tego typu muzyki.

ocenił(a) film na 8
Opas Natanael

Tak szyko pisałem ze zamiast tytułu "moja opinia" jakiś badziew sie wklikał :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones