PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875499}

Belle

Belle: Ryū to Sobakasu no Hime
6,9 5 796
ocen
6,9 10 1 5796
6,7 17
ocen krytyków
Belle
powrót do forum filmu Belle

Świetny film!!! Animacja bardzo dobra, a fabuła majstersztyk... Szkoda tylko, że nie mogłam znaleźć tego filmu w internecie po japońsku z napisami polskimi. Zastanawia mnie w tym filmie jedno, gdzie podziali się Ci chłopcy tam pod koniec, bo nie pojechali z nią, ale raczej nie zostali ze swoim patologicznym ojcem, może ktoś wie? Ocena 8/10. Ten film pokazuje, że każdy może zostać gwiazdą internetu, ale także opisuje życie nastolatków bez jednego rodzica. To film o nieufności, miłości, przyjaźni i realnych problemach. Co do wyglądu awatarów to zdziwiłam się, że w ogóle nie przypominają ich prawdziwego wyglądu. Gdyby nie to, iż zakończył się bez dokończenia kilku wątków najprawdopodobniej dostałby ode mnie wyższą ocenę. Nie ogarniam ludzi, którzy ciągle piszą, że to jakaś chała i bez przerwy to powtarzają jakby byli jakąś zaciętą płytą... Niestety ludzie nie potrafią docenić jeżeli ktoś przez bardzo długi czas się nad tym starał, skoro umiecie lepiej to możecie sami stworzyć taki film! Śmiało, droga wolna, ale nie sądzę, żeby taki film był choć w połowie tak dobry jak to... Jeżeli film się komuś nie spodobał to nie trzeba od razu wykrzykiwać tego całemu światu, a Ci ludzie tworzyli ten film dla WAS, a WY nie potraficie tego docenić... Gorzej, jeszcze chcecie wdeptać ich w ziemię. Kiedyś może i WY będziecie tak krytykowani co wcale nie jest przyjemne. Wstawiajcie sobie ile ocen chcecie, ale nie trzeba do tego być takim okrutnym. Ja nie jestem jeszcze dorosły, ale wiem że niektórzy ludzie po przeczytaniu komentarzy do czegoś co stworzyli popełniali smobójstwa, dlatego proszę o wyrozumiałość dla twórców czegokolwiek... Wiem że ja też nie piszę jak jakiś mówca, ale mnie to nie obchodzi! Bo niby z czym macie problem ludzie? Ja też nie lubię wielu filmów, seriali albo książek, jednak mówię to tylko w obecności przyjaciół i rodziny. Jak piszę komentarz do czegoś to jest to konstruktywna krytyka, mówią że film nie brdzo mi się podobał, ale coś tam, nie tylko "chała, chała, chała"! Pewnie wielu z WAS to dorośli, ale najwyraźniej nie ogarniacie czym jest szacunek, bo jak tak czytam to i czytam to wydaje mi się jakby pisały to dzieci! Dobrze byście się czuli, gdyby ktoś WAM mówił, że stworzyliście coś okropnego? Pewnie większość osób już tego nie czyta, ale i tak proszę o przyjemniejsze podejście do czyjejś pracy!

ocenił(a) film na 7
Najwiekszy_Fan_Ksiazek

Anime z polskim dubbingiem to przeważnie zbrodnia :)

ocenił(a) film na 8
Najwiekszy_Fan_Ksiazek

Był naprawdę dobry, choć widać tutaj na forum ostrą krytykę tej produkcji. Film jest dramatem społecznym w istocie - potrzebnym moim zdaniem.

Najwiekszy_Fan_Ksiazek

Przecież polacy to w większości zwykłe śmieci. To i tak drobnostka do tego, co wypisują w tym serwisie i jak się zachowują na co dzień wobec drugiego.

ocenił(a) film na 7
Najwiekszy_Fan_Ksiazek

Nie przesadzaj z tym, że to majstersztyk fabularny. Bo niestety ma trochę głupotek, które mocno wrażenia z historii obniżają. Nie mniej animacja, efekty i przede wszystkim muzyka oraz obecność Darii - spowodowały łezki. Ale to nie dla filmu, tylko przez i "dla" odeszłej miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones