PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108854}
7,1 9 253
oceny
7,1 10 1 9253
7,0 3
oceny krytyków
Appleseed
powrót do forum filmu Appleseed

Powiem wprost grafika barbie (te plastiki i całe miasto razi!) nazwy postaci też kurde wymyślili Hades , Atena , Miasto Olimp , i jeszcze jakiś pysio-królisio (łeb królika dół robota) mało akcji (Dialogi by ratowały ale tez dobijające i nudne/drażniące głosy niektórych Amerykańców podkładane) ogólnie film wywołał u mnie napady pomsty do nieba i niekiedy żałośnie nie dorzecznych śmiesznych scen

patrząc trzeźwym okiem ratuje końcowy *efekt* i efekty bullet time (spowolnienie czasu) ale tego drugiego jak na lekarstwo nie wiem co ludzie widzą w tym filmie ale ja oglądałem z przymusu ale obejrzałem bo zapłaciłem za cały karnet więc nawet wyżej wymienione plusy nie poprawiły sytuacji filmu w moich oczach

Jako że przed tym leciał Vexile miałem dobry przykład filmu o niebo lepiej zrealizowanego

Hm... może fabuła jest atutem tego filmu ale jak kogoś drażniło to co wymieniłem jako bolączki to raczej wiadomo pozostanie zły efekt oceny fabuły

Jak coś knocić to kompletnie nie? 4-/10

SaoSin

Masz rację. Z wszystkich czterech filmów jakie dziś były (Vexille, Appleseed, Millenium Actress, Ghost In the Shell 2: Innocence) ten wypadł stanowczo najgorzej. Oglądałam go już wcześniej ale w wersji eng i jak się dziś okazało nie wyłapałam tych wszystkich "dziwnych" powiedzonek ;) jakie w tym filmie są np. "tą literkę nam (po)darowano" (jakoś tak ;)).

Pomysł na fabułę mi się spodobał i dlatego uważam, że film warto zobaczyć, nie oczekując jednocześnie od niego zbyt wiele ;)

Te wszystkie nazwy wzięte z mitologii... jakoś takie nazewnictwo kojarzy mi się z "Czarodziejką z księżyca"

Vexille przy tym filmie to mistrzostwo :)

ocenił(a) film na 4
k_wozniak84

http://www.youtube.com/watch?v=Bpm8X4XR19Q

Ot taka próbka Vexille której długo nie zapomne :D z tą piosenką trafili w 10 :D

ocenił(a) film na 9
SaoSin

Jeśli chodzi grafikę to jest bardzo dobra jak na rok 2004 .Widać na pierwszy rzut oka ze nie znasz się na rzeczy co najwyżej oglądałeś
wysoko budżetowe produkcje amerykańskie a o anime japońskim nie masz bladego pojęcia

kamilmakao

te, mądrala, jakie to anime japońskie całe w 3d hm? To właśnie budżetówki usa tak zazwyczaj robią, a WSZYSTKIE najlepsze animce są w 2d.

Chyba że mi udowodnisz, że NGE, cykady, gto, GiTS, Nausikaa czy Mononoke są w 3d?

ocenił(a) film na 5
SaoSin

Fabuła? Niestety w tym filmie fabuła chyba właśnie ze wszystkiego jest na najniższym poziomie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones