PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108854}
7,1 9 253
oceny
7,1 10 1 9253
7,0 3
oceny krytyków
Appleseed
powrót do forum filmu Appleseed

Film miałem z pół roku temu. Sama fabuła mnie zaciekawiła, ale pare rzeczy w wykonaniu bym zmienił. Właszcza oczy głównej bochaterki :( Wielkie, zielone oczy,brrr. Same efekty graficzne są na wysokim poziomie! Muzyka też nieczego sobie. Jak dla mnie to 9/10. Przeszkadzają mi tylko te wielkie, zielone oczy! To akurat zrobili bez sensu. Polecam film, ze względu na fabułe i efekty.

Zamurek

Potwierdzam !
Grafika jest genialna ! ! ! =)
Pozdrawiam

cristii

owszem, grafika jest niezla, ale troche niekonsekwentna. np. niektore scenografie sa zrobione bardzo "rzeczywiscie", co niespecjalnie pasuje do postaci robionych w animowanym stylu. no i ewidentnie tworcy skaszanili wykonanie samochodow, ktore wygladaja jak plastikowe zabawki. co do oczu to jednak anime, wiec tego nalezalo sie spodziewac.
mnie natomiast niespecjalnie spodobala sie muzyka, albo raczej jej niewielka obecnosc. w prownaniu z takim np. advent children, to appleseed wypada bardzo blado. a nawet trupio.
no i troche zalosna byla ta scena na plazy, kiedy cyborg "umieral". bylo jeszcze kilka niescislosci, ale wyjdzie na to, ze sie czepiam. nie zmienia to fakty, ze filmik jest ogolnie fajny i da sie go przyjemnie obejzec.

ocenił(a) film na 7
Zamurek

Powiem tylko jedno słowo :D REWELACJA!!!

ocenił(a) film na 10
Victor_Delacroix

Film bardzo mi sie podobał! Bardzo! Śliczna grafika, interesująca fabuła, dynamiczna akcja, ciakawe walki i dobra muzyka. Nędzna byla ta scena na plaży, nie moglam powstrzymać śmiechu :)))) Polecam (głownie fanom anime, ale nie tylko...).

harfia

ale FF7 Adwent Children znacznie lepszy !

nemesis10

no z tym nie mozna sie nie zgodzic, Advent Children jest duzo lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones