PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710938}
6,7 3 449
ocen
6,7 10 1 3449
Appleseed Alpha
powrót do forum filmu Appleseed Alpha

Oglądałem

ocenił(a) film na 7

Dobry, b.dobry wizualnie, świetna ścieżka dzwiękowa. Ogólnie to polecam, ale trochę się
zawiodłem, liczyłem na coś więcej. Daje jakieś 7.5.

WeWodzie_85

A gdzie oglądałeś?

ocenił(a) film na 7
sparki18

Torrentz

WeWodzie_85

Ja też oglądałem. Fabułas średnia; raczej mało akcji, głownie "rozkminy" ale spektakularna grafika i świetne efekty dzwiękowe rekompensują niezbyt wartką akcję. Napewno polecam

ocenił(a) film na 5
lukasq_2

zgadza sie, wizualnie jest to najlepsze CGI anime jakie widziałem, mozna wcisnac pauze i zastanawiac sie czy to CGI czy zdjecie. Niestety animacja postaci jest dretwa, jeszcze gorsze sa dialogi. Akcja jest wolna i strasznie rzuca się to w oczy, bo anime są bardzo dynamiczne ogólnie. Brakowało klimatu appleseed; gdyby nie obecność Deunan i Briareosa to spokojnie można zmieniać tytuł na cokolwiek innego.
Szkoda, mogło być duzo lepsze. Warto obejrzeć dla samego cgi.

Ra_dar

Obejrzałem tylko dla zabicia czasu. Faktycznie poza CGI nic ciekawego nie ma. No i jeszcze coś o czym nie mogę zdecydować czy mnie razi czy śmieszy , mianowicie kobiety wojowniczki w strojach ochronnych które zasłaniają wszystko oprócz tego co teoretycznie powinny czyli serce i inne ważne organy. Ja wiem że taka konwencja, że to dla podjaranych nastolatków który muszą zobaczyć zgrabną, półnagą laskę... ale jakieś mini mini minimum realizmu chyba by nie zaszkodziło.

ocenił(a) film na 5
WeWodzie_85

"świetna ścieżka dzwiękowa" - jeśli masz na myśli efekty to tak, bo muzyka to imo nie istnieje w tym filmie, nic wpadającego w ucho, jest bo jest i tyle.

ocenił(a) film na 7
Ra_dar

Właśnie to miałem na myśli. Dodam jeszcze że liczyłem na więcej akcji, ale co zrobić :)

ocenił(a) film na 7
WeWodzie_85

a ma ktoś może napisy do tego ?

WeWodzie_85

7? przecież tego się nie dało oglądac. fakt, grafa spoko ale tak nudnego i drętwego filmu nie widziałem od dawna. a cgi najlepsze jest i tak w dośc leciwym już Final Fantasy VII: Advent Children. dodam jeszcze że nie byłem w stanie obejrzec tego filmu do końca co zdarza mi się bardzo rzadko. pozdr.

WeWodzie_85

Polecam jeszcze:
-Blue Sky / Wonderful Days
- Appleseed 1
- Appleseed Ex Mahina
- Final Fantasy: The Spirits Within
- Final Fantasy VII: Advent Children
- Ghost In The Shell
- Ghost in the Shell 2: Innocence
- Ghost in the Shell: Stand Alone Complex [serial]
- Vexille

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones