PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314270}

Appleseed: Ex Machina

Ekusu makina
7,1 3 369
ocen
7,1 10 1 3369
Appleseed: Ex Machina
powrót do forum filmu Appleseed: Ex Machina

widziałem juz

ocenił(a) film na 8

jak w temacie ogladałem i powiem ze naprawde mi sie podobał i czekam az wyjdzie na DVD bo chetnie sonbie zakupię orginał naprawde warto zobaczyc pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Irzykus

dobra kontynuacja trzyma poziom jedynki a moze nawet jest lepsza
(kwestia gustu) swietne sceny walki od dawno takich nie widzialem fabularnie hmm roznie bywalo poczatek dosc ciekawy ale dalej robi sie mielizna

ale jesli komus spodobala sie 1 to2 czesc tez mu sie spodoba

mam nadzieje na jakas 3 czesc a sadzac ze za oceanem produkcja czieszy sie wielka popularnosci weicsadze ze to tylko kwestia czasu

Razengoroth

Bardzo dobra kontynuacja. Duzo lepiej zrobiona graficznie, ciekawa fabuła, choc niestety troche oklepana. Ale ogląda sie rewelacyjnie. Jak bedzie w kinach to na pewno pójdę. Końcowa walka musi zajebiscie wyglądac w kinie. No i może w 3 części dorobia mu w końcu ludzkie ciało :) bo sie dziewczyna zmarnuje...

ocenił(a) film na 5
saturnin

jak powstanie 3 czesc to w ciemno strzelam ze bedzie cos w stylu transferu jego swiadomosci do ciala jakiegos bioroida...

ocenił(a) film na 8
Razengoroth

hehe Razengoroth przyklaskuje Twojemu avatarowi :D
a film tak jak mozna sie bylo spodziewac - swietna akcja. i nic wiecej. bo tutaj wiecej nie potrzeba :D

ocenił(a) film na 8
Irzykus

Także już widziałem trzyma poziom, podobnie jak Vexille. Ciekawie ile przyjdzie czekać na 3 część. Jedyne co mi nie pasowało to ostania walka z małymi robotami, zupełnie jak w Matrix: Rewolucje.

ocenił(a) film na 8
Irzykus

Sceny walki w recz sa ok ale jezeli chodzi o bron palna to jakis taki niedosyt czuje [odbijajace sie pociski od pancerzy i 'pierdzenie' z broni maszynowej] Jedyne co dobre [jezeli chodzi o bron palana] to jak bioroid strzelal z miniguna, retrospekcja i scena na strzelnicy ;)
8/10

ocenił(a) film na 5
Kunio_2

coz szczegoly mnie jakos to nie przeszkadzalo wszystkiego musialo byc chyba wiecej w kontynuacji moim zdaniem dlatego czasem przesadzali z iloscia pociskow swoja droga pod koniec filmu pruli ostro z gun'ow cytujac kapitana bombe "walimy wszystkim co fabryka dala"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones