PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787906}

Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie

Starship Troopers: Traitor of Mars
5,5 1 451
ocen
5,5 10 1 1451
Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie
powrót do forum filmu Żołnierze kosmosu: Zdrada na Marsie

Ujdzie i tyle

ocenił(a) film na 4

Da się obejrzeć ale dupy nie urywa, jako fan pierwszej części filmu Verhovena w tej animacji poza głosem caspera i dizzy i może przerywnikami telewizyjnymi które wypadły fajnie, nie ma tutaj nic ciekawego.Fabuła miałka a szkoda , sceny walk też niezbyt widowiskowe ogólnie za dużo tu japońszczyzny przemycili za bardzo to przypomina jakieś japońskie anime a za mało żołnierzy kosmosu,Na jeden wieczór Ok obejrzeć i zapomnieć.

Shade83

I tak te animacje na rynek video sa duzo lepsze od fabularnych kontynuacji!

ocenił(a) film na 4
CyboRKg

I tu się w pełni zgadzam co nie zmienia faktu że i tak są słabe.

Shade83

Mi to przypominało zbiór cut-scenek do jakiegoś kosmicznego shootera gdzie fabuła jest tylko dodatkiem do rozgrywki. Tak wiało nudą i przewidywalnością że nie dałem rady ukończyć w jeden wieczór :)

ocenił(a) film na 4
john_wayne_2

Mnie się udało ale jak pisałem obejrzałem i nic już z tego nie pamiętam bo nic nie było tego warte.

ocenił(a) film na 3
Shade83

Właśnie obejrzałem, animacja bardzo słaba, szczególnie atak arachnidów na cytadelę. Scenariusza się nie czepiam, wszak nie jest on najważniejszy. Ogólnie słabo, można obejrzeć, ale lepiej ten czas spędzić piłując "jedynkę".

ocenił(a) film na 10
Shade83

mnie to dziwiło czemu jak Robale ostrzeliwali Orbitaną Stację kosmiczną to czemu Zołnierze biegali kółko bez celu zamiast razem z innymi (główni bohaterowie) ewakuować się z stacji kosmicznej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones